GARENTA, GÜNLÜK KİRALAMADA 16. ŞUBESİNİ KAYSERİ’DE HİZMETE AÇTI

Anadolu Grubu’nun araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren markası olan Garenta, hizmet verdiği bölgelerin sayısını artırmaya devam ediyor. Garenta, 16. şubesini 19 Şubat’ta Kayseri Havalimanı’nda hizmete açtı. Garenta’nın kısa dönem ve uzun dönem kiralamada sunduğu yenilikçi çözümlerden ve avantajlı kampanyalardan Kayseri bölgesindeki müşteriler de faydalanabilecek.

Yeni nesil araç kiralama markası Garenta, kısa dönem araç kiralama sektöründe daha çok müşteriye fayda sağlamak için yeni şubelerini hizmete açıyor. Müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu bölgelerde, kolay ve çabuk ulaşabilecek noktalarda yer alma stratejisiyle yaygınlaşan Garenta, yeni şubesini Kayseri'de açtı. Garenta, 19 Şubat’ta Kayseri Havalimanı’nda kapılarını açan şubesi ile hizmet verdiği il sayısını 10’a, şube sayısını ise 16’ya çıkardı.

Garenta’nın Kayseri şubesi de diğer hizmet noktalarında olduğu gibi müşterilerin rahat, kolay ve pratik bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bir havalimanı şubesi olarak tasarlandı. Müşterilere hizmet aldıkları süre boyunca en iyi deneyimi yaşatabilmek hedefiyle Garenta’nın yenilikçi çözümleri ile sağladığı farklı avantajlar sunulacak. Müşteriler araç kiralama sürecinin her adımında Garenta’nın gelişmiş teknolojiye sahip altyapısı ile sunduğu güven ve destekten faydalanabilecek.

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Muğla, Trabzon’da bulunan şubelerine Kayseri şubesini ekleyen Garenta, önümüzdeki dönemlerde de Türkiye’nin önemli bölgelerinde yaygınlaşmaya devam edecek.