ONLINE 2. EL AÇIK ARTIRMA PLATFORMU İKİNCİYENİ.COM’DAN İZMİR’DE YENİ ŞUBE

Online açık artırma sistemi ile ikinci el otomobillerin internet üzerinden, hızlı ve güvenli bir şekilde satılmasını sağlayan ikinciyeni.com, müşterilerinin yoğun ilgisi karşısında İzmir’de yeni şubesini hizmete açtı. İkinciyeni.com’da TÜV SÜD’ün ekspertiz güvencesiyle satılan İzmir işaretli otomobiller, bundan sonra İzmir’den teslim alınabilecek.

Anadolu Grubu’nun bünyesinde faaliyet gösteren, ikinci el otomobil pazarında güvenilir ve kaliteli hizmetin internet üzerindeki adresi ikinciyeni.com, İzmir’de yeni bir şube ile hizmet vermeye başladı. 26 Şubat’ta İzmir Gaziemir’de kapılarını açan şube ile müşteriler, ikinciyeni.com’da İzmir işaretiyle açık artırmada yer alan otomobilleri İzmir’den de teslim alma şansına sahip olacaklar.

70 binden fazla üyesi olan ikinciyeni.com, otomobil sahibi olmak isteyenlere ekonomik fiyatların yanı sıra önemli avantajlar da sunuyor. İkinciyeni.com’un detaylı profesyonel ekspertiz hizmeti; deneyimi, teknik uzmanlığı ve tecrübesiyle, bağımsız bir kuruluş olan TÜV SÜD tarafından yapılıyor.

İkinciyeni.com, piyasa değerinin yaklaşık %25 altında belirli bir başlangıç fiyatı ile satışa sunulan otomobilleri piyasadan çok daha uygun fiyata satın alma fırsatı sunuyor. Müşteriler; açık ve şeffaf bir sistemde, her bütçeye uygun zengin seçenekler arasından kendilerine en uygun otomobili bulabiliyorlar.

Üyelik işlemlerinin ücretsiz ve kolay bir şekilde yapılabildiği ikinciyeni.com’da hafta içi her gün açık artırmaya sunulan ortalama 80 otomobil müşterilerle buluşuyor. Açık artırmayı kazandıktan 1 gün sonra otomobili teslim alma imkanı sunan ikinciyeni.com, satın alınan aracın durumunun, yayınlanan ekspertiz raporundan farklı olduğu tespit edildiğinde, iade işleminin 7 gün içinde gerçekleşeceğinin teminatı veriliyor.

İkinciyeni.com, İzmir şubesinin ardından önümüzdeki dönemde farklı lokasyonlardaki yeni şubelerini de müşterilerle buluşturmayı planlıyor.