KIAMORE yeni yazarlarla içeriğini güçlendiriyor

TANINMIŞ GAZETECİ NİLAY ÖRNEK VE SEYAHAT YAZARI KERİMCAN AKDUMAN KIAMORE’UN YAZAR KADROSUNA KATILDI

Farklı alanlardan sunduğu zengin içerik ve güçlü yazar kadrosu ile dikkat çekici bir dijital life style mecrası haline gelen KIAMORE, yeniliklerine devam ediyor. Kısa süre önce hem içerik hem de tasarım olarak yenilenen KIAMORE’un yazar kadrosuna iki önemli isim daha katıldı. Gazeteci ve televizyon programcısı Nilay Örnek lezzet yazıları, blogger Kerimcan Akduman ise seyahat yazıları ile okurlarla buluşacak.

En hızlı büyüyen otomobil markalarından KIA’nın yenilikçi çizgisinin içerik dünyasındaki yansıması olan KIAMORE blog (blog.kia.com.tr), ünlü isimlerin yazılarıyla bir otomotiv blogunun ötesine geçiyor. Sanattan modaya, yaşamdan, spor ve teknolojiye kadar zengin bir içeriğe sahip olan KIA’nın blogu, otomotiv sektöründeki en farklı ve kapsamlı marka blogu olarak dikkat çekiyor.

KIAMORE’un yazar kadrosuna önemli isimler katılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar Türkiye’nin önde gelen gazetelerinde yazarlık ve yöneticilik görevleri yapan Nilay Örnek, lezzet yazılarıyla KIAMORE ailesine dahil oldu. Turkmax Gurme kanalında “Nilay Örnek ile Şehirli Sofralar” programını hazırlayıp sunan, Sözcü Gazetesi’nin Şık adlı ekinde köşe yazarı olan Nilay Örnek, “yeme-içme gazeteciliği” denince akla gelen ilk isimler arasında yer alıyor.

Nilay Örnek, KIAMORE’da yayınlanan son yazısında zengin bir mutfağı olan Adana'nın lezzetlerine ve Portakal Çiçeği Reçeli’nin tarifine yer verdi. “Bunları yemeden baharı bitirmeyin!” başlıklı bir diğer yazısında ise bahar lezzetlerini yazdı. Bahar yemekleri arasından seçtiği “kuzu sarması” yemeğinin de reçetesini ve tarifini paylaştı.

Blogger Kerimcan Akduman da seyahat yazılarıyla KIAMORE’da okurlarla buluşmaya başladı. Birçok süreli yayında yazıları yayınlanan, 2008’den bu yana “icantravel” adlı blogunda çok sayıda takipçiye seslenen Kerimcan Akduman, dünya turu seyahat deneyimlerini KIAMORE okurlarıyla paylaşacak. Kerimcan Akduman, "Mucizeleri beklemek mi yoksa onları yaratmak mı?" başlıklı yazısında, adını “360” koyduğu dünya turuna başlama öyküsünü anlattı.

İçerik yönetimini, ceyms.com sitesinin de kurucusu olan televizyoncu Mirgün Cabas’ın üstlendiği KIAMORE’u ayda 30 bine yakın kişi ziyaret ediyor. Ayhan Sicimoğlu, Yekta Kopan, Aylin Aslım, Tuba Ünsal ve Rahşan Gülşan da KIAMORE’un yazar kadrosunda yer alıyor.