ULUDAĞ EKONOMİ ZİRVESİ GARENTA’NIN ANA SPONSORLUĞUNDA BAŞLIYOR

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un bünyesinde faaliyetlerini sürdüren araç kiralama markası Garenta, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacılarla iş dünyasının nabzını tutan Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne ana sponsorluk desteği veriyor. Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne 2012 yılından bu yana ana sponsor olan Çelik Motor, bu kez Garenta markası ile etkinliğe destek veriyor. Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması olarak nitelendirilen Uludağ Ekonomi Zirvesi 25-26 Mart’ta gerçekleşecek.

Düzenlendiği ilk yıl olan 2012’den beri Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne ana sponsorluk desteği veren Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor, 2016’da araç kiralama markası Garenta ile desteğini sürdürüyor.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından 25-26 Mart’ta Grand Yazıcı Otel’de düzenlenecek Uludağ Ekonomi Zirvesi, ekonomi dünyasının nabzını tutacak. Türkiye’nin en önemli ekonomi buluşması olarak nitelendirilen Uludağ Ekonomi Zirvesi, Garenta'nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, etkinliğe verdikleri destekle ilgili şu ifadeleri kullandı: "Uludağ Ekonomi Zirvesi gibi ekonominin gündemini belirleyen önemli bir etkinliğe ana sponsor olmanın gururunu yaşıyoruz. Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin yarattığı değerler, bize daha yenilikçi hizmetler sunmak için ilham veriyor. Garenta markamız ile biz de sektörde lider olma yolunda hızla ilerliyoruz. 2015’te %67 oranında büyüdük. Şu an sektörün en büyük üç markasından biriyiz. 2016'da da zirve yolculuğumuza devam edeceğiz."

Çelik Motor Kiralama Grup Direktörü Anıl Karaca ise şunları söyledi: “Garenta olarak Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, yenilenen yüzümüzle yer alacağız. 2016’nın başında tüm kiralama operasyonumuzu “Garenta” çatı markası altında birleştirdik. Bu birleşim kapsamında Çelik Motor Filo markası yenilenmiş oldu. Yeni dönemde müşterilerimiz uzun dönem araç kiralamada "GarentaPRO”, kısa dönem kiralamada ise “GarentaDAY” markalarından hizmet alıyor olacak.”

Uludağ Ekonomi Zirvesi, Grand Yazıcı Otel’de dünyadan ve Türkiye’den değerli konuşmacıları ve iş insanlarını ağırlayacak. Devlet protokolü başta olmak üzere sanayiden perakendeye, teknolojiden bankacılığa, havacılıktan e-ticarete kadar farklı sektörlerden ekonomiye yön veren ünlü isimler katılımcılarla buluşacak.