GARENTA METE HOROZOĞLU’NUN ROL ALDIĞI REKLAM FİLMİNDE YENİ NESİL HİZMETLERİNİ ANLATIYOR

Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Çelik Motor'un bünyesinde faaliyetlerini sürdüren araç kiralama markası Garenta, operasyonel yapısını yenilerken iletişim çalışmalarına da hız verdi. 2016’nın başında Çelik Motor’da tüm kiralama operasyonu “Garenta” çatı markası altında birleşirken, araç kiralamada yepyeni bir dönem başlatan bu önemli gelişme müşterilere bir reklam filmiyle duyuruluyor. Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu’nun rol aldığı reklam filminde, Garenta’nın beklentilerin ötesine geçen hizmetleri anlatılıyor.

Çelik Motor'un araç kiralama markası Garenta, 2016’da yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet veriyor. Garenta’da 2016’nın başında tüm kiralama operasyonu “Garenta” çatı markası altında birleştirildi. Bu birleşim kapsamında Çelik Motor Filo markası yenilenmiş oldu. Yeni dönemde müşteriler, uzun dönem araç kiralamada "GarentaPRO”, kısa dönem kiralamada ise “GarentaDAY” markalarından hizmet alıyor olacak.

Garenta, araç kiralamada yepyeni bir dönem başlatan bu önemli gelişmeyi müşterilerine bir reklam filmiyle duyuruyor. Ünlü oyuncu Mete Horozoğlu’nun rol aldığı “Yetmez” temasıyla hazırlanan reklam filminde, Garenta’nın sunduğu yeni nesil hizmet anlayışı müşterilerle paylaşılıyor.

Tüm kiralama ihtiyaçlarını bir araya getiren Garenta’nın, farklı kesimlerden kurumsal veya bireysel müşterilerine sunduğu, beklentilerin ötesine geçen hizmet anlayışı reklam filminde anlatılıyor. Kısa ve uzun dönem kiralanmada, güvenli, hızlı ve pratik bir şekilde hizmet almak isteyen müşteriler Garenta’ya davet ediliyor. Araç kiralama sektörünün en büyük iki markasından biri olan Garenta, 2015’te %67 oranında büyüdü. Garenta, 2016’da 30 bin adetlere yaklaşan araç parkı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Garenta’nın “Yetmez” temalı reklam filmini aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=H3XG4Dlutwo

Garenta “Yetmez” Reklam Filmi Künyesi
Reklamveren: Çelik Motor
Marka: Garenta
Reklamveren Temsilcileri: Zeyno Ertaş Şahinkaya, Eren Can Akkuyu
Reklam Ajansı: Propaganda
Kreatif Direktör: Mustafa Küçükkalıpçı
Yaratıcı Ekip: Derya Oğuz, Çağlar Uzunca
Stratejik Planlama: Ceylan Eren
Müşteri İlişkileri: Didem Soydan Özcıbır, Ceren Gül
Ajans Prodüktörü: Nilay Ciğit
Prodüksiyon Firması: Asteros Film
Yönetmen: Doğan Tanyer
Yapımcı: Özge Göksel, Oğuzhan Başoğlu
Görüntü Yönetmeni: Baldur Eythorsson
Dublaj Sanatçısı: Itri Koşar
Müzik: Opus
Mecra: Televizyon, dijital, sinema
PR Ajansı: ON İletişim