Garenta Geldi Oyun Değişti!

Garenta markası, Türkiye’de iş ve özel amaçlı kiralama yapan müşterilerin, kurumsal olan ve belirli standartlarda çalışan ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait, samimi buldukları bir marka olma hedefi ile doğdu ve Nisan ayından itibaren oldukça iddialı bir şekilde pazara giriş yaptı.

Anadolu Grubu’nun tüm şirketleri gibi Garenta da, sektöründe ayrışan, fark yaratan, hedeflerinde iddialı günlük kiralama markası. Rakiplerinden ayrışan en önemli özelliklerinden biri %100 Türk sermayeli olması ve teknolojik altyapısı.

“Yeni Nesil Rent a Car” sloganı ile sektörde çok konuşulan Garenta markamız ile yaklaşık 2 binin üzerinde araç parkına ulaşarak kısa sürede pazarın önemli oyuncularından biri olduk.

İlk yıl için yatırım yapmayı planladığımız tüm illerde ve noktalardaki yapılanmamızı hızla tamamladık. Havalimanlarının neredeyse tamamında Garenta şubelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Türkiye genelinde tam 20 noktada şubesi bulunan Garenta markamız ile hedefimizin üzerinde bir büyüme sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Oldukça zorlu bir sektör olan kısa dönem araç kiralama sektöründe, ilk 5 firmaya bakıldığında, hepsi uluslararası, herkes tarafından bilinen, tanınan markalardan oluştuğunu görüyoruz. Büyük bir yatırım yaparak çok önemli bir teknolojik altyapıya sahip Garenta markamız ile, 3 yıl içinde sektörde lider olup yurtdışına açılmayı hedefliyoruz.

www.garenta.com.tr