GARENTA KAYSERİLİ İŞADAMLARINA TRENDLERİ ANLATTI

Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta, 6 Ekim’de Kayseri’de gerçekleştirilen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nin (İPZ) ana sponsoru oldu. 

Marketing Türkiye ve Marketing Management Institute tarafından düzenlenen ve Kayseri iş dünyasının büyük ilgi gösterdiği etkinliğe katılan Garenta, son dönemde dünyada ve Türkiye’de trend haline gelen “paylaşım ekonomisi ve araç kiralama sektörü”nü, GarentaDAY Satış Direktörü Yutkun Tok’un sunumuyla değerlendirdi. 

Garenta bu zirve kapsamında Kayseri’de uzun dönem araç kiralamak isteyenler için özel bir kampanya da başlattı. 31 Ekim’e kadar www.garentapro.com web sitesinden ilk defa online uzun dönem araç kiralayan Kayserililer, boşluksuz “fırsatkayseride” kodunu girerek yüzde 5 indirimden faydalanabilecek.

Garenta hayatı kolaylaştırıyor
Garenta, uzun dönem kiralama markası GarentaPRO ile kurumsal firmaların yanı sıra bireysel ihtiyaçlar için de çözümler geliştirerek, geniş bir müşteri profiline hizmet veriyor. GarentaPRO, Türkiye’de bir ilk olan online kiralama sistemi ile müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. Ayrıca yeni kurulan şirketlere uzun dönem araç kiralama ve çoklu kredi kartı ile 9 taksit imkanı sunan GarentaPRO; esnek para birimi, uygun ödeme koşulları ile müşterilerinin maliyet kalemlerine de büyük önem veriyor. 
GarentaDAY, aralarında Kayseri’nin de olduğu 16 lokasyondaki şubeleriyle, kısa dönem araç kiralama deneyimini yeni nesil hizmet anlayışıyla müşterileriyle buluşturuyor.