ARTIK ESKİŞEHİRLİLER DE GARENTA ARAÇLARIYLA KEYİF YAPACAK

Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta, 2017’ye hızlı giriyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 7 gün 24 saat destek sağlayan Garenta’nın günlük araç kiralama markası GarentaDAY şubeleşme atağına başladı. Türkiye’nin önde gelen sanayi merkezlerinden ve aynı zamanda öğrenci kentlerinden biri olan Eskişehir’de de şube açan GarentaDAY, müşterilerine daha yakın hizmet vermeyi hedefliyor.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş, 2017 yılında şube sayılarını artırmaya devam edeceklerini söyledi. Bu noktada şehir şubelerine önem vereceklerinin altını çizen Maraş, GarentaDAY’in tamamı kendilerine ait kurumsal şubeleri ile büyümesini sürdüreceğini kaydetti.

Aralık ayında faaliyete geçen GarentaDAY Eskişehir Şubesi, Hoşnudiye Mahallesi, Başak Sokak 1/A – Tepebaşı adresinde hizmet verecek. GarentaDAY markası ile müşterilerin kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarını karşılayan Garenta, düşük kilometreli araçları ve dinamik fiyatlandırma yapısı ile de dikkat çekiyor. Tüketici beklentilerine göre tasarlanan internet sitesi ise müşterilerin kiralama deneyimini hızlandırıyor. Toplam şube sayısını 17’ye çıkaran Garenta, ulaşımı kolay havalimanı ve şehir şubeleri ile müşterilerine hizmet veriyor.

Garenta ile Eskişehir’de; Odunpazarı’nda eski evleri gezebilir, Anadolu Üniversitesi Karikatür Müzesi’ni ve Balmumu Heykel Müzesi’ni ziyaret edebilir, Porsuk Nehri kenarında çay içebilir, ünlü lezzetler çiğ börek ve su muhallebisi ile damakları şenlendirebilirsiniz.