BASIN ODASI

< >
  • Garenta
  • Garenta
  • Garenta

Köklü, Yenilikçi ve Dinamik

55 yılı aşkın tecrübesiyle Anadolu Grubu'nun ve Türkiye’de otomotiv sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, bünyesinde bulunan KIA, Garenta ve ikinciyeni.com markaları ile yenilikçi bakışını ortaya koyarken pek çok ilke imza atıyor.

Devam

Emre Ayyıldız
Garenta & İkinciyeni.com Genel Müdürü

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Emre Ayyıldız, 2004 yılında satın alma uzmanı olarak başladığı kariyerine, 2005 yılında strateji departmanı lideri olarak devam etti. 2007 yılında girdiği filo kiralama sektöründe birçok kademede görev alan Ayyıldız, Ağustos 2011’de Çelik Motor ailesine katıldı.
Devam

Can Ağyel
KIA Genel Müdürü

Genişleyen ürün gamı ve değişen yenilikçi tasarım anlayışı ile son 10 yılda KIA markasının günden güne gelişimine tanıklık ediyoruz. Bu ilerlemenin sonucunda, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de KIA marka araçlara olan ilgi her geçen gün yoğunluk kazanıyor. Otomobil sahiplerinin kullanıcı memnuniyetinin dikkate alındığı “J.D. Power İlk Kalite Değerlendirme Raporu”nun Amerika araştırmasında 2016 ve 2017 yıllarında üst üste iki yıl, İngiltere’deki araştırmasında da 2017 yılında elde ettiğimiz çok değerli birincilikler ile iddiamızı sürdürüyoruz. İleri teknolojileri, ödüllü tasarımları, kullanıcı memnuniyeti ve 6,68 milyar dolarlık güncel marka değeri ile KIA’nın, 2018 yılında da otomotiv sektörünün nabzını tutmaya devam edeceğine inanıyoruz.
Devam