ikinciyeni.com

2.el online otomobil açık artırma platformu

İkinciyeni.com, Çelik Motor bünyesinde; 2013 yılından itibaren Türkiye’nin 2.el online otomobil açık artırma platformu olarak hizmet vermektedir. 7 gün içinde iade garantili sistemi ile ikinci el otomobil satışını hızlı ve güvenilir bir ortamda gerçekleştiren ikinciyeni.com 2016 yılında 15.000 otomobili yeni sahipleriyle buluşturdu. Kurumsal müşterilerinin yanı sıra bireysel müşterilerine de açık artırma yoluyla otomobil satışı gerçekleştiren platform, dijital dönüşümün otomobil sektöründeki en başarılı örneklerinden biri olarak, geliştirdiği şube ağı ile birlikte İstanbul, Ankara, Bursa ve Gaziantep'te hizmet vermektedir.

“Yenisi Kadar İyi” sloganıyla satışa sunulan otomobiller için 150 yıllık deneyime sahip bağımsız teknik denetim kuruluşu TÜV SÜD onaylı ekspertiz hizmetiyle otomobillerin yürüyen aksam, kaporta ve boya, elektronik ve elektrik aksam, motor ve mekanik, doküman ve ekipman, iç mekan, fren sistemi, lastik ve jant kontrollerini gerçekleştirerek mevcut durumu şeffaf bir şekilde raporlanıyor. Siteye üye olan kullanıcılar, istedikleri otomobilin ekspertiz raporlarını ve farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını da inceleme fırsatı yakalıyor.

İkinciyeni.com, yeni nesil hizmetleriyle önümüzdeki dönemlerde daha çok otomobil severi hayallerindeki otomobillerle buluşturmayı hedefliyor.
ikinciyeni.com